Nákup a objednávka
Brúsny diamantový kotúč Bosch Expert for Concrete 115 mm 2608601761
Diamantový hrncový kotúč Expert for Concrete ponúka vynikajúcu životnosť pri brúsení betónu.
| Kategória | Brúsne diamantové kotúče priemer 115 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 12.0 x 1.0 x 15.0 cm |