Nákup a objednávka
Benzínový tanierový drvič vetiev/lístí Lumag RAMBO HC 15L
Benzínový tanierový drvič vetiev a lístia Lumag Rambo HC 15L, ktorý slúži ako ideálny kombinovaný d mm. Spracovaný materiál nájde skvelé využitie pri mulčovaní drevín alebo ako prímes do kompostu.
Stroj je poháňaný výkonným benzínovým motorom s výkonom 9 kW pri 3600 otáčkach za minútu, ktorý zaisťuje plynulé a efektívne. Vďaka benzínovému pohonu je HC-15L perfektnou voľbou pre záhrady a pozemky bez prístupu k elektrickej energii.
Pre maximálne pohodlie pri používaní je drvič vybavený integrovaným podvozkom, ktorý umožňuje ľahkú manipuláciuelektrickým štartérom alebo manuálnym reverzným štartovaním, čo poskytuje užívateľovi flexibilitu pri uvádzaní stroja do chodu. Výkon motora: 9 kW pri 3600 ot./min. Objem motora: 420 cm3 Množstvo oleja: 1,2 l + reverzné štartovanie
| Kategória | Benzínové drviče vetiev |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 280 kg |
| Funkcia | Elektrický štart |
| Pracovný nástroj | Valcový |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Výkon | 9000 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 1.2 l |
| Maximálny priemer dreva | 10 cm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 105.0 x 199.0 x 268.0 cm |