Nákup a objednávka
Benzínový křovinořez VeGA WBC520
Benzínový krovinorez VeGA WBC520 je optimálnym spoločníkom pre efektívne kosenie rozsiahlejších plôch s výškou porastu až 100 cm. Ideálne poslúži pri udržiavaní zanedbaných trávnych oblastí a rýchlom nakosení krmovín pre domáce zvieratá.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Výkon | 2200 W |
| Objem motora | 52 cm3 |
| Priemer struny | 2,7 |
| Start | Ručné |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Rozmery balenia | 43.0 x 43.0 x 58.0 cm |