Benzínový hriadeľový multifunkčný krovinorez ACTIVE EVOLUTION 4,5
Multifunkčný krovinorez s hriadeľom ACTIVE EVOLUTION s motorom s výkonom 1,9 kW vyniká univerzálnosťou použitia. Pomocou polovičného hnacieho hriadeľa môžete napojiť širokú škálu ďalších pomocníkov: fúkače, kultivátory, plotostrihy, reťazové píly….atd. Veľká výhoda prevažne pri práci s plotostrihom.
Krovinorez je skvelý pomocník pre kosenie svahov a ťažko prístupného terénu, veľmi dobrý na kosenie plôch, začisťovanie okrajov trávnikov a pre náročné dokončovacie práce.
Hriadeľ krovinorezu ACTIVE je uložený do 6-tich špeciálne samomazných priechodiek z dôvodu zníženia vibrácií a pohodlia pri práci.
Pre zníženie vibrácií bolo vývojovými inžiniermi spoločnosti ACTIVE navrhnuté špeciálne patentové antivibračné zariadenia spĺňajúce tie najprísnejšie normy a kritériá.
Ramenné popruhy boli navrhnuté tak, aby bola zaručená maximálna bezpečnosť a komfort obsluhy.
Walbro membránový karburátor s pumpičkou je vyrobený zo špeciálneho materiálu Mylar pre čo najťažšie pracovné profi nasadenie.
Ergonomicky tvarované rukoväte so špeciálne pogumovaným povrchom madiel výrazne. Súčasťou výbavy je špeciálna patentovaná poloautomatická strunová hlava TAP&GO s jednoduchým a rýchlym návinom novej struny.
Vnútorné steny valca motora sú upravené technológiou NIKASIL známou predovšetkým priemyslu.
Rozmer (v x š x h): 27 x 187 x 28 cm
Výhody:
Pri splnení podmienok výrobcu ACTIVE sa poskytuje predĺžená záruka 4 roky.
Při splnění podmínek výrobce ACTIVE se poskytuje prodloužená záruka 4 roky.
| Kategória | !Import |
| Výrobca | ACTIVE |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6.7 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Výkon | 1900 W |
| Objem motora | 42.7 cm3 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Rozmery balenia | 187.0 x 27.0 x 28.0 cm |