Benzinový křovinořez ACTIVE EVOLUTION 03250804
Multifunkčné krovinorezy ACTIVE vynikajú vo svojej triede nízkou váhou, vysokým výkonom a perfektným vyvážením. Vhodné na dlhú prácu okolo rodinných domčekov, parkov, lesných porastov a golfových ihrísk.
Prezníženie vibrácií bolo aplikované špeciálne patentované antivibračné zariadenie pre odpruženie motora a riadidiel obsluhy. Riadidlá sú ergonomické s mäkčenými kvalitnými plastmi s pogumovanou úpravou.
Digitálne zapaľovanie a dekompresný ventil slúži pre lepšie štartovanie. filter zaručuje záruku dlhej životnosti motora a zároveň znižuje náklady na údržbu. Upravený výfuk zaručuje nízku hlučnosť a kultivovaný chod motora.
Kľukový hriadeľ s dvoma protizávažiami je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele. Ultraľahký piest zo špeciálnej zliatiny železa má dva piestne krúžky na zaistenie dlhej životnosti motora. mm
Kliková hřídel se dvěma protizávažími je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Ultralehký píst ze speciální slitiny železa má dva pístní kroužky pro zajištění dlouhé životnosti motoru.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | ACTIVE |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 5.3 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Deliteľný hriadeľ , Dekompresor , Manuálny štart |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Výkon | 1030 W |
| Objem motora | 25.4 cm3 |
| Typ strunovej hlavy | Poloautomatická |
| Rozmery balenia | 187.0 x 27.0 x 28.0 cm |