Nákup a objednávka
Benzínový drvič GÜDE GH 11.7-100 94409
Výkonný benzínový drvič, určený na drvenie drevnatého záhradného odpadu. Slúži na rozrezanie surových i suchých vetví kríkov a stromov na drobné časti.
Konštrukcia:
| Kategória | Benzínové drviče vetiev |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 172 kg |
| Funkcia | Samovťahovanie |
| Pracovný nástroj | Nožový |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 110 dB |
| Výkon | 8600 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Maximálny priemer dreva | 10 cm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 58.0 x 110.0 x 114.0 cm |