Nákup a objednávka
Benzínová kosačka VeGA 515 SHBX
Benzínová kosačka VeGA 515 SHBX s pojazdom patrí do vyššej strednej triedy a zaujme kvalitným spracovaním, bohatou výbavou aj moderným dizajnom. Ide o univerzálny stroj s vysokou kapacitou kosenia, ktorý je ideálny pre stredne veľké trávnaté plochy až do cca 1500 m2. max. výkonu 5,5 PS (HP).
VeGA 515 SHBX ponúka variabilné využitie 5v1 – trávu môžete zbierať do objemného 65l koša s ukazovateľom naplnenia, mulčovať pre prirodzené hnojenie trávnika, deflektorov, ten oceníte hlavne pri prerastenej tráve.
Komfort pri práci zvyšujú veľké zadné pojazdové kolesá aj predné kolesá uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia a ergonomické mäkčené madlo, vďaka ktorému je manipulácia s kosačkou jednoduchá a príjemná aj pri dlhšom kosenia.
Výhody:
Obsah balenie:
1x Benzínová kosačka VeGA 515 SHBX| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Primer , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 3300 W |
| Objem motora | 170 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Objem koša | 65 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 84.0 x 44.0 x 58.0 cm |