Nákup a objednávka
Benzínová kosačka Riwall PRO RPM 5135 SD 2v1
Benzínová kosačka Riwall PRE RPM 5135 SD 2v1 si hravo poradí nielen so záhradou okolo domu, ale zvládne aj väčšie trávnaté plochy ako lúky. o objeme 146 cm³ so systémom OHV a modernú konštrukciu spĺňa prísne emisné normy Euro 5, pričom vám ponúkne vysoký krútiaci moment a nízku spotrebu paliva – čo oceníte hlavne pri kosení hustejšej trávy.
Tento model < jemné kúsky (mulčovanie), alebo ju vyhodia bokom cez bočný deflektor, pričom obe príslušenstvo sú súčasťou balenia. Kosačka je vybavená primerom pre ľahké naštartovanie a ergonomickými, mäkčenými riadidlami s možnosťou nastavenia výšky aj jednoduchého sklopenia pre ľahký transport. Výšku kosenia si nastavíte presne podľa svojich predstáv v piatich úrovniach, od nízkeho strihu až po vyšší porast.
Výhody:
| Kategória | Benzínové kosačky bez pojazdu |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 36 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Primer , Nastavenie výšky rukoväte |
| Objem palivovej nádrže | 0.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 2600 W |
| Objem motora | 146 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 53.0 x 44.0 x 90.0 cm |