Nákup a objednávka
Benzínová kosačka PUBERT XPLORER 60H
Kosačka PUBERT XPLORER 60H sa veľmi ľahko používa a umožňuje bez problémov sekať tŕnistý podrast a trávu až do výšky 50 cm. Prispôsobí sa všetkým terénom vďaka nastaviteľnej výške kosenia na riadidlách a 2 otočným alebo blokovateľným predným kolesám v závislosti na sklone terénu.
Ovládateľnosť zaručujú veľké zadné kolesá s efektom diferenciálu. Pre vašu bezpečnosť je na riadidlách umiestnený bezpečnostný prvok, ktorý zaisťuje zastavenie motora pri uvoľnení tlaku.
Výška riadidiel je nastaviteľná v dvoch polohách a odnímateľná bez použitia náradia. Táto krovinorezná kosačka má mulčovací nôž, ktorý umožňuje dokonalé kosenie. Nôž je namontovaný priamo na hriadeli motora s bezpečnostným ložiskom zaručujúcim dokonalú ochranu motora pred nárazmi.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 53 kg |
| Funkcia | Mulčovanie , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Predné otočné kolesá |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.9 l |
| Výkon | 3000 W |
| Objem motora | 201 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 110 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 55 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.4 l |
| Veľkosť zadných kolies | 42 cm |
| Maximálna rýchlosť | 2.3 km/h |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 120.0 x 60.0 x 520.0 cm |