Nákup a objednávka
Benzínová sekačka PUBERT FIRST 55P 01FIRST55P
Profesionálna robustná a veľmi obratná kosačka PUBERT FIRST 55P na kosenie menších lúk, prerastené trávy až do výšky 50 cm, ideálne ciest, ciest a málo udržiavaných plôch okolo 2000 m2.
S mimoriadne veľkými zadnými kolesami s funkciou diferenciálu. Centrálne nastavenie výšky je umiestnené na riadidlách obsluhy.
Francúzsky výrobca PUBERT je rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1840 vo francúzskom meste Vendée, kde vyrábala pluhy. V roku 1960 začala spoločnosť vyrábať doplnky pre záhradníctvo. V roku 1976 vyrobila prvý kultivátor PUBERT. Mechanická jednostupňová prevodovka
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 52 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Predné otočné kolesá |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Výkon | 3450 W |
| Objem motora | 173 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 110 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 55 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Veľkosť zadných kolies | 42 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Maximálna rýchlosť | 2.3 km/h |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 120.0 x 52.0 x 60.0 cm |