Nákup a objednávka
Benzínová kosačka GÜDE ECO WHEELER 462.5 R 95509
Benzínová kosačka GÜDE ECO WHEELER 462.5 R 95509 vám 1 uľahčí údržbu 0> a premení kosenie na pohodovú činnosť. Vďaka automatickému pojazdu s pohonom zadných kolies a rýchlosťou 2,1 km/h sa bez problémov vysporiadate aj s členitejším terénom alebo miernym svahom.
Táto kosačka ponúka hneď štyri rôzne možnosti spracovania, štyri rôzne možnosti spracovania mulčovanie aj praktické bočné vyhadzovanie. Srdcom stroja je spoľahlivý 4-taktný motor OHV, ktorý zaistí plynulý výkon a nízku spotrebu paliva. Reverzný štartovací systém uľahčuje štartovanie, nech už sa vydáte kosiť kedykoľvek.
Výškovo nastaviteľná riadiaca rukoväť a veľké pojazdové kolesá zvyšujú komfort pri práci. Centrálne, 7-stupňové nastavenie výšky kosenia vám umožní presne prispôsobiť výšku trávnika podľa aktuálnej potreby.
Konštrukcia:
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 32 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 2500 W |
| Objem motora | 144 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 1400 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.5 l |
| Veľkosť zadných kolies | 25.4 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.3 cm |
| Maximálna rýchlosť | 3.6 km/h |
| Objem koša | 60 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 56.0 x 45.0 x 79.0 cm |