Nákup a objednávka
Benzínová lištová kosačka EUROSYSTEMS M90 RATO 170
Lištová kosačka Eurosystems M90 je robustná a veľmi ľahko sa používa, je navrhnutá a vyrobená tak, aby ju bolo možné používať bezpečne a bez námahy.
Eurosystems motorové kosačky sú navrhnuté a vyrobené na kosenie trávy, vhodné najmä pre senoseč. Modely Eurosystems ocenia najmä tí, ktorí vlastnia pozemky s maximálnou rozlohou 5 000 m2 a potrebujú sušiť pokosenú trávu na kŕmenie zvierat. Viacnásobné kontroly kvality zaručujú najvyššiu spoľahlivosť a akosť výrobkov.
Taliansky výrobca Eurosystems je rodinná firma, založená v roku 1973 v Luzzara, pobrežná dedina v údolí rieky Pád. Zaoberá sa výrobou záhradnej a poľnohospodárskej techniky určenej pre poľnohospodárov, záhradníkov, vinohradníkov, sadárov a stavebné firmy. Nesmiernou výhodou niektorých produktov je multifunkčnosť strojov.
Výhody:
Príslušenstvo na dokúpenie:
| Kategória | Bubnové, cepové a lištové sekačky |
| Výrobca | EUROSYSTEMS / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov / plast |
| Pojezd | Áno |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Záber | 87 cm |
| Hmotnosť | 52 kg |
| Výkon | 3100 W |
| Objem motora | 170 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 5000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 20 mm |
| Maximálna rýchlosť | 2.6 km/h |
| Rozmery balenia | 80.0 x 56.0 x 59.0 cm |