Nákup a objednávka
Benzínová lištová kosačka EUROSYSTEMS M210 RATO170
Lištová kosačka Eurosystems M210 je výkonný stroj, ľahko sa s ňou manipuluje, vyniká svojím dvojnožovým sekacím pohybom. Systém dvojitých nožov umožňuje čerstvo pokosenej tráve zdravú a rýchlu regeneráciu.
Eurosystems motorové kosačky sú vhodné najmä pre senoseč. Modely EUROSYSTEMS ocenia najmä tí, ktorí vlastnia rozsiahle pozemky do cca 6000 m2 a potrebujú skladovať pokosenú trávu na kŕmenie zvierat. halách spoločnosti, kde prebieha kompletná výroba a montáž strojov a zariadení. Ponúkajú dokonalú kvalitu rezu a sú navrhnuté tak, aby vydržali aj v priebehu času. Viacnásobné kontroly kvality zaručujú najvyššiu spoľahlivosť a kvalitu výrobkov. ot./min
Výhody:
Príslušenstvo na dokúpenie:
| Kategória | Bubnové, cepové a lištové sekačky |
| Výrobca | EUROSYSTEMS / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov / plast |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Záber | 87 cm |
| Hmotnosť | 58 kg |
| Výkon | 3100 W |
| Objem motora | 170 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 6000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 47 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 15 mm |
| Maximálna rýchlosť | 2.6 km/h |
| Rozmery balenia | 80.0 x 56.0 x 59.0 cm |