Nákup a objednávka
Benzínová kosačka VeGA 51 HWTV 6in1
VeGA 51 HWTV 6in1 benzínová kosačka s pojazdom a otočnými kolesami.
Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Vďaka predným otočným kolieskam je pohyb a otáčanie s kosačkou zase o krok jednoduchší.
Motorová kosačka VeGA 51 HWTV 6in1 je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm.
Motorová kosačka VeGA 51 HWTV 6in1 je poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 7PS. kosačky je variabilnosť použitia 6in1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 51 HWTV 6in1 s pojazdom a otočnými kolesami vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.
Veľké zadné pojazdové kolesá aj predné kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou, ako ergonomické mäkčené madlo.
Ďalšou výhodou kosačky VeGA rýchloprípojka na hadicu na jednoduché čistenie.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 36 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Predné otočné kolesá , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti , Aretácia predných kolies |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 4413 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 57.0 x 50.0 x 84.0 cm |