Nákup a objednávka
Benzínová kosačka GÜDE BIG WHEELER 464.3 R
Benzínová rotačná kosačka GÜDE určená na kosenie stredne veľkých trávnikových plôch do cca 1.400 m
2 4-taktný OHV motor POWER-ENGINE S 434 V 2,2 kW, spĺňajúci limity škodlivín vo výfukových plynoch, stanovené emisnou normou EURO V. centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 30 - 75 mm.
Konštrukcia:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 45.7 cm |
| Hmotnosť | 25.3 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Primer , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 2200 W |
| Objem motora | 144 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1400 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 23 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 3.6 km/h |
| Objem koša | 60 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |