Nákup a objednávka
Benzínová bubnová kosačka Lumag HGS-87564
Bubnová kosačka Lumag so záberom 64 cm slúži na kosenie vysokej trávy na udržiavaných každoročne kosených plochách o veľkosti trávnatej plochy. Kosená tráva je pomocou disku rozmetaná a pripravená na sušenie, pri použití bočnej zástery ponechaná v riadku pre lepší zber.
Spodný disk je voľne otočný na ložiskách a prekrýva skrutkové spojenie nožov s horným diskom. Na hornom disku sú otočne uložené 4 žacie nože s obojstranným ostrím. Motor: OHV 190 ccm Briggs & Stratton 850 Serie
| Kategória | Bubnové, cepové a lištové sekačky |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 64 cm |
| Hmotnosť | 60 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart |
| Výrobce motoru | Briggs & Stratton |
| Pracovný nástroj | Nožový disk |
| Objem palivovej nádrže | 1.1 l |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Výkon | 4400 W |
| Objem motora | 190 cm3 |
| Počet nožov | 4 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 4000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 35 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Rozmery balenia | 119.0 x 68.0 x 83.0 cm |