Nákup a objednávka
Benzínová bubnová kosačka Lumag HGS-580
Bubnová kosačka Lumag so záberom 58 cm slúži na kosenie vysokej trávy na udržiavaných každoročne kosených plochách o veľkosti trávnatej plochy do cca 30. Kosená tráva je pomocou disku rozmetaná a pripravená na sušenie, pri použití bočnej zástery ponechaná v riadku pre lepší zber.
Spodný disk je voľne otočný na ložiskách a prekrýva skrutkové spojenie nožov s horným diskom. Na hornom disku sú otočne uložené 4 žacie nože s obojstranným ostrím.
Motor: OHV 196 ccm Loncin| Kategória | Bubnové, cepové a lištové sekačky |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 58 cm |
| Hmotnosť | 57 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Nožový disk |
| Objem palivovej nádrže | 0.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Výkon | 3500 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Počet nožov | 4 |
| Start | Ručné |
| Maximálna výška zdvihu | 35 mm |
| Maximálny sklon | 20 % |
| Rozmery balenia | 131.0 x 80.0 x 81.0 cm |