Bazén Orlando Premium Marimex DL 3,66 x 7,32 x 1,22 m bez prísl. - 10340265
Oválny bazén, ktorý patrí medzinajobľúbenejšie z celého radu bazénov Orlando Premium. Oválne bazény, vďaka svojmu tvaru, poskytujú dostatočnú dĺžku vodnej plochy, ale pri tom na stranách bazénov zostáva dostatok miesta napríklad na príjemné posedenie vybavené záhradným nábytkom a slnečníkom. Všetky bazény z radu Orlando Premium si môžete nechať na záhrade postaviť ako klasické nadzemné bazény alebo ich tiež môžete buď čiastočne alebo takmer úplne zapustiť do zeme. Firma Marimex.cz však zapustenie bazénov nerealizuje, ani neposkytuje poradenstvo v tejto oblasti. Teleso bazéna je vyrobené z kvalitného nemeckého hlbokoťažného plechu a to dvakrát silnejšieho, než je bežné pri klasických nadzemných bazénoch. Tento je navyše povrchovo upravený žiarovým obojstranným zinkovaním a štvorvrstvovým vypaľovaným lakom. Použité materiály a špeciálne konštrukcie umožňujú ponúkať bazény s hĺbkou 1,22 metra, ktorá je obvyklá práve iba pri luxusných kopaných bazénoch. Bazény nového radu Orlando Premium sú vybavené špeciálnou lištou s vlnolamom. Vnútorné steny aj dno nových bazénov sú pokryté zosilnenou fóliou, ktorá sa doteraz používala výhradne pri klasických kopaných bazénoch. Tým zákazníkom, ktorí sa rozhodnú bazén nezapúšťať, sme vyšli v ústrety novým dizajnom vonkajších stien, v elegantnej šedej farbe, ktorá tak umožňuje estetické začlenenie bazéna do architektúry záhrady. Rozmery vrátane vzpier: 7,4 x 5,5 m.
< obsahuje:
Uskladnenie bazénu Orlando nie je nutné mimo kúpaciu sezónu upratovať, môžu zostať postavené po celý rok. Po skončení kúpacej sezóny je však nutné bazén zazimovať - upustiť vodu pod úroveň vratnej trysky, odpojiť filtráciu a ďalšie príslušenstvo a do bazéna aplikovať chemické prípravky na zazimovanie bazéna. Dôrazne neodporúčame vypúšťať celý bazén a vyberať bazénovú fóliu z bazénovej konštrukcie. Bazén by sa mohol zrútiť a mohlo by dôjsť k jeho poškodeniu. Detailné informácie o zazimovaní bazéna nájdete v návode.
| Kategória | Bazény Orlando Premium |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 220 kg |
| Priemer bazéna | 7,32 x 3,66 m |
| Hĺbka vody | 1.05 m |
| Objem vody v bazéne | 24.3 m3 |
| Konštrukcia | oceľová |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | ovál |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |