Bazén CF QUICK 366 x 91 cm RATAN
Nadzemný bazén CF QUICK 366 × 91 cm patrí medzi najpredávanejšie nadzemné bazény, a to predovšetkým vďaka svojej praktickosti a estetickému vyhotoveniu. Tento samonosný kruhový model s nafukovacím prstencom ponúka ideálny priestor na rodinné osvieženie pri zachovaní maximálnej jednoduchosti montáže aj údržby.
Výhody:
Technické parametre:
Obsah balenia:
Pripojenie filtrácie: Bazén je vybavený priechodkami stenou na jednoduché napojenie filtrácie (filtrácia nie je súčasťou balenia)
Upozornenie: Tento typ bazéna nie je určený na čiastočné ani úplné zabudovanie do zeme
| Kategória | Bazény |
| Výrobca | CF / Informace o výrobci |
| Hmotnost | 12 kg |
| Průměr bazénu | 3.66 m |
| Objem vody v bazénu | 6.9 m3 |
| Konstrukce | samonosná |
| Možnost připojení filtrace | áno |
| Tvar bazénu | kruh |
| Rozmery balenia | 26.0 x 47.0 x 37.0 cm |