Akumulátor FESTA SHARE20V/2.0Ah 28080
Akumulátor FESTA SHARE20V/2.0Ah 28080 ideálna voľba na každodenné použitie. Batéria s kapacitou 2.0 Ah ponúka výborný pomer výkonu a výdrže, pričom ju plne dobijete za 30 až 40 minút. Akumulátor je súčasťou aku programu FESTA SHARE 20V.
Batéria je možné použiť aj v strojoch iných výrobcov s kompatibilnou päticou.
Obsah balenia:
| Kategória | Akumulátory a nabíjačky |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| AKU program | Festa Share 20V |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.4 kg |
| Napätie | 20 V |
| Kapacita akumulátora | 2.0 Ah |
| Rozmery balenia | 6.0 x 12.0 x 9.0 cm |