Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Bosch GRT 18V-33 06008D0000
Kosenie trávy nikdy nebolo jednoduchšie ako s aku strunovou kosačkou Bosch GRT 18V-33 06008D0000. Vďaka výkonnému bezuhlíkovému motoru získavate nielen vysoký výkon, ale aj dlhšiu dobu prevádzky a životnosť stroja. Elektronická regulácia otáčok zaistí konštantnú rýchlosť aj pod zaťažením, čo prináša najlepšie výsledky práce.
Funkcia Bosch Anti-Tangle eliminuje upchávanie a prerušovanie, čo zrýchľuje prácu bez nepríjemného zasekávania. S dobre vyváženou ľahkou konštrukciou a nízkou hladinou hluku môžete kosiť trávu bez námahy as maximálnym komfortom.
Aku strunová kosačka Bosch GRT je súčasťou aku programu Bosch PROFESSIONAL 18 V, kedy tento program ponúka širokú škálu. Vďaka kompatibilite s ostatnými produktmi tejto rady môžete ľahko zdieľať batérie medzi rôznymi nástrojmi, čo zvyšuje flexibilitu a pohodlie pri práci. Otáčky naprázdno: 4500 - 6400 ot. m
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 33 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 6400 ot/min. |
| Rozmery balenia | 163.0 x 15.0 x 23.0 cm |