Nákup a objednávka
Aku reťazová píla GÜDE KS 18-401-30 58406
Akumulátorová reťazová píla značky GÜDE, model KS 18-401-30, je ideálna pre menej náročné práce s drevom na záhrade. Hodí sa na orezávanie stromov, prípravu tenších vetví a ľahkým tesárskym činnostiam.
Táto píla je napájaná 18V batériou, čo zaisťuje jej tichý chod a absenciu emisií. Akumulátory GÜDE sú bez pamäťového efektu, s minimálnym samovoľným vybíjaním a dlhou životnosťou. S 25 cm vodiacou lištou a vysoko kvalitným rezacím setom od OREGON poskytuje efektívne rezanie.
Rýchle a bezproblémové napínanie reťaze je umožnené vďaka SDS systému, ktorý je doplnený o automatické mazanie pre zvýšenie výkonnosti. Píla je tiež vybavená elektrickou brzdou pre bezpečnejšiu manipuláciu a ochranou pre vodiacu lištu.
Aku reťazová píla GÜDE KS 18-401-30 58406 je súčasťou Aku programu GÜDE.
Výhody:
Konštrukcia:
Obsah balenia:
1x Aku reťazová píla GÜDE KS 18-401-30Akumulátor a nabíjačka
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB |
| Napätie | 18 V |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 6 m/s |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Objem olejovej nádrže | 0.1 l |
| Počet článkov | 40 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 25 cm |
| Maximálne otáčky | 21000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 24.0 x 19.0 x 46.0 cm |