Nákup a objednávka
Aku reťazová píla Einhell FORTEXXA 18/20 TH 4600020
Akumulátorová reťazová píla Einhell FORTEXXA 18/20 TH predstavuje silného člena flexibilného radu Power X-Change. Tento šikovný, ľahký a ergonomicky navrhnutý nástroj je poháňaný bezuhlíkovým motorom značky Einhell, ktorý je odolnejší a efektívnejší oproti tradičným motorom s uhlíkovými kefami.
Píla FORTEXXA sa ľahko vysporiada aj s väčšími kmeňmi vďaka FORTEXXA je vybavená niekoľkými bezpečnostnými prvkami, vrátane ochranného krytu proti spätnému rázu, systému ochrany pred spätným rázom, okamžitej brzdy reťaze a záchytného čapu reťaze.
Výmena a napínanie reťaze prebieha bez použitia akýchkoľvek nástrojov, čo uľahčuje manipuláciu. Vďaka automatickému mazaniu reťaze a veľkému plniacemu otvoru pre olej je údržba jednoduchá. Pevný ozubený doraz je vyrobený z kovu a ergonomická rukoväť je opatrená mäkkým úchytom pre isté a bezpečné držanie. Inovatívna rada Power X-Change od firmy Einhell sa vyznačuje silným výkonom a maximálnou flexibilitou: lítium-iónové batérie sú vzájomne plne kompatibilné medzi rôznymi zariadeniami systému Einhell.
Aku reťazová píla Einhell FORTEXXA 18/20 TH je súčasťou Einhell.
Obsah balenia:
1x Píla Einhell FORTEXXA 18/20 TH 4600020Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 7 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.075 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 33 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 25.0 x 29.0 cm |