Nákup a objednávka
Aku vyvetvovacia píla Makita LXT DUA300Z
Dokonale vyvážená a ľahká teleskopická aku vyvetvovacia píla Makita DUA300 je výkonný nástroj určený na starostlivosť o stromy, prerezávanie a odstraňovanie vetiev bez nutnosti použiť rebrík. Píla má veľký dosah vďaka dĺžke rukoväte 223,8 cm.
Táto píla je vybavená výkonnýmbezuhlíkovým motorom, ktorý zaručuje extrémnu rýchlosť rezu 20m/s a ponúka rovnaký výkon ako benzínový stroj s motorom s objemom 30 m. Technológia XPT umožňujúca použitie v prostredí so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou.
Na prevádzku sú potrebné 2 akumulátory z aku programu Makita 18V LXT, ktoré sú kompatibilné s ďalšími strojmi z tohto aku programu. Nelimitujú Vás žiadne prívodné káble ani vyššie nároky na údržbu, ako u benzínových strojov. Rýchlosť reťaze: 0-20 m/s. motor
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU prerezávacie a vyvetvovacie píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Funkcia | Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 103 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 20 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.16 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 46 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 23.0 x 231.0 cm |