Aku vŕtací skrutkovač Einhell TE-CD 18/40 Li-Solo 4513925
Vŕtací aku skrutkovač je výkonný a praktický univerzál pre všetky práce v dome, dielni a garáži. Vďaka tomu, že sa jedná o člena rodiny Power X-Change, je možné použiť všetky batérie PXC, ktoré sú zároveň v rámci inovatívnej lítium-iónovej systémovej rodiny vzájomne vymeniteľné.
Pre vysoko účinné vŕtanie a skrutkovanie je k dispozícii výkonná dvojstupňová prevodovka. Elektronická regulácia otáčok zároveň neustále zaisťuje správnu prácu s ohľadom na materiál a použitie. Pomocou jednoručného 13mm skľučovadla, ktoré je možné jemne regulovať v rámci 21 stupňov krútiaceho momentu, môže byť upnutý požadovaný nástroj.
Ergonomický dizajn a mäkký úchop boli navrhnuté s ohľadom na najvyšší možný komfort. LED osvetlenie osvetľuje aj tmavé priestory na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Neustálu pripravenosť na použitie zaisťuje lítium-iónová technológia bez samovybíjania. Batérie a nabíjačka sa predávajú samostatne, napríklad ako praktická štartovacia sada PXC v rôznych úrovniach výkonnosti. nabíjačky
| Kategória | Aku program Einhell |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Napětí | 18 V |
| Rozsah upínání sklíčidla | 13 mm |
| Utahovací moment | 20+1 |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Maximální otáčky | 1500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 19.0 x 8.0 x 20.0 cm |