Nákup a objednávka
Aku vŕtacie kladivo Bosch Uneo 12 V 060398400D
Aku vŕtacie kladivo Bosch Uneo 12 V v sebe spája funkcie kladiva, vŕtačky a skrutkovača. Toto kompaktné a ľahké náradie 3v1 je ideálne na vŕtanie, príklepové vŕtanie i skrutkovanie do rôznych materiálov, ako je betón, murivo, drevo, kov alebo dlaždice.
Vďaka betónu. Rýchloupínací systém SDS umožňuje intuitívnu výmenu príslušenstva počas iba 3 sekúnd, čo šetrí váš čas a zvyšuje efektivitu práce. Dvojstupňová prevodovka sa prispôsobí vašim potrebám, či už požadujete vyššiu rýchlosť, alebo väčší krútiaci moment.
Ergonomický dizajn a jednoduché ovládanie robia z Bosch Uneo ideálneho pomocníka pre domácich majstrov aj náročnejšie projekty.
kladivo Bosch Uneo 12 V je súčasťou Aku programu Bosch POWER FOR ALL 12V.Výhody:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku kladiva s baterií a nabíječkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 12V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 12 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Sila úderu | 0,5 J |
| Maximálne otáčky | 900 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 10 mm |
| Frekvencia príklepu | 4800 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS |
| Rozmery balenia | 38.0 x 29.0 x 11.0 cm |