Nákup a objednávka
Aku vŕtacie kladivo GÜDE BH 18-201-30K 58508
Aku vŕtacie kladivo GÜDE BH 18-201-30K o napätí 18 V má 3 funkcie použitia. Môže byť použitý na skrutkovanie, vŕtanie a príklepové vŕtanie. Praktické pracovné svetlo presne označuje miesto, kde bude diera vyvŕtaná. V balení okrem stroja nájdete aj držiak bitov typu SDS-plus.
Aku vŕtacie kladivo má kompaktnú konštrukciu, ergonomický dizajn
Aku vŕtacie kladivo GÜDE BH 18-201-30K 58508 je súčasťou Aku programu GÜDE.
Vybavenie:
balenie.
| Kategória | Aku vrtací kladiva |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Kov / plast |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 3.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Sila úderu | 1,3 J |
| Maximálne otáčky | 900 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Frekvencia príklepu | 5000 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 10.0 x 30.0 x 35.0 cm |