Nákup a objednávka
Aku vretenová kosačka GÜDE GSPM 18-0,38 95484
Aku vretenová kosačka GÜDE GSPM 18-0,38 premení starostlivosť o váš trávnik na čistú radosť. Táto kosačka je nielen tichá, ale aj mimoriadne efektívna, čo vám umožní dosiahnuť perfektný strih a udržať trávnik sviežo zelený. Užijete si ľahkú manipuláciu vďaka veľkým kolesám a rukoväte, ktorá je vybavená bezpečnostným spínačom pre maximálnu ochranu.
S objemom zberného koša 35 litrov. Plynulé nastavenie výšky kosenia od 12 do 42 mm umožňuje prispôsobenie vašim špecifickým potrebám, zatiaľ čo krokový systém nastavenia výšky zaisťuje vždy rovnomerné kosenie.
S šírkou záberu 38 cm a maximálnymi otáčkami motora 100. ideálne pre malé a stredne veľké záhrady. Uhlíkový motor sa postará o dlhú životnosť a spoľahlivý výkon. Ak hľadáte spoľahlivý, ekologický a ľahko ovládateľný nástroj na údržbu vášho trávnika, akumulátorová vretenová kosačka GÜDE GSPM 18-0,38 je presne tým, čo potrebujete.
Aku vretenová kosačka GÜDE GSPM 18-0,38 GÜDE je kompatibilný so všetkými akumulátormi tohto radu. 1000min-1
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Vretenové sekačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 11 kg |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 18 V |
| Maximálna výška zdvihu | 42 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 12 mm |
| Objem koša | 35 l |
| Rozmery balenia | 45.0 x 27.0 x 59.0 cm |