Nákup a objednávka
Aku uhlový rázový uťahovák Makita LXT DTL302Z
Aku uhlový rázový uťahovák Makita LXT DTL302Z je ľahký a kompaktný stroj na uťahovanie a povoľovanie spojov v stiesnených miestach. Ponúka max. uťahovací moment 340 Nm a upínanie nástroja štvorhran 3/8", pričom uchytenie nástroja je riešené pomocou krúžku na rýchlu výmenu nástrčných hlavíc.
Bezuhlíkový motor a technológia XPT umožňujú použitie aj pri zvýšenej prašnosti alebo vlhkosti. K dispozícii sú 3 stupne rýchlosti/sily doťahovania, automatické zastavenie pri sepnutí rázového mechanizmu aj pri uvoľnení matice a špeciálny režim pre maximálne otáčky. Prácu uľahčuje LED osvetlenie s reguláciou a dosvitom, elektronický vypínač, motorová brzda a prepínač L/P chodu; štíhla rukoväť zaisťuje pohodlné a bezpečné držanie.
Aku uhlový rázový uťahovák Makita je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilný s akumulátormi tejto rady.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Napätie | 18 V |
| Uťahovací moment | 340 Nm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 3200 ot/min. |
| Frekvencia príklepu | 4000 min-1 |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 3/8" |
| Rozmery balenia | 9.0 x 9.0 x 40.0 cm |