Nákup a objednávka
Aku račňový uťahovák Milwaukee M12FIR38-201B 4933459798
Aku račňový uťahovák Milwaukee M12FIR38-201B je ten istý náradie. S maximálnym krútiacim momentom 75 Nm, otáčkami až 200 ot/min a nízkoprofilovou hlavou sa bez problémov dostanete aj do tých najstiesnenejších priestorov.
technológiu FUEL™ – znamená to robustný zosilnený mechanizmus, plášť z liatej ocele pre dlhú životnosť a odolnosť aj v náročných prevádzkach.
Inteligentná elektronika REDLINK PLUS™ ch prácu. Akumulátor REDLITHIUM™ garantuje dlhšiu výdrž na jedno nabitie a celkovo dlhšiu životnosť, takže zvládnete viac práce bez zbytočných prestávok.
Samozrejmosťou je tiež LED osvetlenie kovovému spínaču s premenlivou rýchlosťou. Pogumovaná rukoväť poskytuje istý úchop a príjemný komfort aj pri dlhšom používaní.
Aku račňový uťahovač Milwaukee je súčasťou aku programu M18™ rady.
Výhody:
REDLINK PLUS™ ochrana pred preťaženímAkumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| AKU program | Milwaukee M12 |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 12 V |
| Uťahovací moment | 75 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2.0 Ah |
| Maximálne otáčky | 200 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 3/8" |
| Rozmery balenia | 10.0 x 22.0 x 38.0 cm |