Nákup a objednávka
Aku račňový uťahovák Makita WR100DSA
Aku račňový uťahovák Makita WR100DSA je profesionálny nástroj, ktorý umožňuje ľahké a rýchle uťahovanie skrutiek a matíc. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu dostupných priestoroch.
Aku račňový uťahovač Makita je súčasťou aku programu Makita CXT 12V a je tak kompatibilný s akumulátormi tohto radu.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 12 V |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 80 dB |
| Napätie | 12 V |
| Uťahovací moment | 47,5 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2.0 Ah |
| Maximálne otáčky | 800 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" , 3/8" |
| Rozmery balenia | 36.0 x 11.0 x 20.0 cm |