Aku uhlová vŕtačka Makita LXT DDA351Z
Uhlová vŕtačka Makita LXT DDA351Z je súčasťou aku programu Makita LXT, ktorý je známy svojou spoľahlivosťou a výkonom. Tento model sa vyznačuje kompaktným dizajnom, ktorý uľahčuje prácu v ťažko prístupných miestach. Vŕtačka má odolný kryt prevodovky, čo zaisťuje jej dlhú životnosť aj pri náročnom použití.
Výška hlavy iba 88 mm umožňuje prácu v úzkych priestoroch. Funkcia L/P (ľavý/pravý) chod ponúka flexibilitu pri vŕtaní a skrutkovaní. Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť poskytuje komfortný a bezpečný úchop, čo prispieva k efektívnemu a pohodlnému ovládaniu nástroja. Aku uhlová vŕtačka je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilná s akumulátormi tohto radu. mm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Uhlové vŕtačky a skrutkovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 18 |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 10 mm |
| Maximálne otáčky | 1800 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Rozmery balenia | 10.0 x 20.0 x 30.0 cm |