Nákup a objednávka
Aku uhlová vŕtačka Makita CXT DA332DSAE
Aku uhlová vŕtačka Makita CXT má výšku hlavy iba 63 mm, čo umožňuje ľahké použitie iv ľahkých použitiach. To zaisťuje maximálnu flexibilitu pri práci a umožňuje dosiahnuť skvelé výsledky aj na ťažko prístupných miestach.
Vŕtačka je vybavená skľučovadlom s ozubeným vencom, ktoré umožňuje použitie vrtákov s priemerom 1,5-10 mm. Tým ponúka širokú škálu možností pre rôzne druhy prác, či už ide o vŕtanie do dreva, kovu alebo plastu.
Vŕtačka je vybavená elektronickým vypínačom, ktorý umožňuje precíznu kontrolu otáčok. Funkcia motorovej brzdy zvyšuje bezpečnosť a pohodlie pri používaní, zatiaľ čo funkcia L/P chodu (ľavý/pravý) ponúka univerzálnosť pri vŕtaní aj skrutkovaní.
LED osvetlenie pracovnej plochy poskytuje jasné a priame osvetlenie, čo výrazne zlepšuje viditeľnosť pri práci v tmavých alebo zle osvetlených. Tým sa zvyšuje presnosť a komfort pri používaní nástroja. Aku uhlová vŕtačka Makita je súčasťou Aku programu Makita CXT 12 V.
Výhody:
balenie: 1x Aku uhlová vŕtačka Makita CXT DA332DSAE
balenie.
| Kategória | Uhlové vŕtačky a skrutkovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-Ion |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 70 dB |
| Napätie | 12 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 10 mm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 1100 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 12 mm |
| Rozmery balenia | 40.0 x 11.0 x 30.0 cm |