Nákup a objednávka
Aku uhlová brúska Milwaukee M18 FHSAG150XB2-0X 4933493421
Aku uhlová brúska Milwaukee M18 FHSAG150X4 kotúčom s priemerom 150 mm, ktorý ponúka výkon porovnateľný s elektrickou brúskou s príkonom 1800 W. Vďaka technológii RAPIDSTOP™ brúska zastaví kotúč za menej ako 2 sekundy, čo zaisťuje maximálnu ochranu používateľa.
| Kategória | Uhlové brúsky 150 mm |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| AKU program | Milwaukee M18 |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Priemer | 150 mm |
| Hmotnosť | 3.5 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Hladina akustického výkonu | 94.5 dB |
| Napätie | 18 V |
| Maximálne otáčky | 9000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Rozmery balenia | 36.0 x 15.0 x 47.0 cm |