Nákup a objednávka
Aku uhlová brúska Makita LXT DGA504Z
Technológia XPT umožňujúca použitie v prostredí so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou. Nový spoľahlivý bezuhlíkový motor umožňujúci dlhšie použitie na jedno nabitie akumulátora.
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
Výhody:
| Kategória | AKU uhlové brúsky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 18 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 1,8 / 2,5 kg |
| Napätie | 18 V |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Rozmery balenia | 16.0 x 13.0 x 34.0 cm |