Nákup a objednávka
Aku uhlová brúska FESTA 115 mm 28032
Aku uhlová brúska je ľahká, použiteľná pre drobné rezacie a brúsiace práce. Systém softstart štartuje brúsku bez zašklbnutia - tým je šetrný nielen ku kovovým prevodom v brúske, znižuje vibrácie a najmä zvyšuje komfort práce a šetrí Vaše kĺby. brúsky v úchopovej časti je ergonomicky tvarovaný a pogumovaný na pohodlné držanie a manipuláciu pri práci. Tri možnosti polohy prídavnej rukoväte, umiestnenie ovládacích prvkov prispôsobené pre pravú aj ľavú ruku, rýchloupínací kryt.
Aku uhlová brúska FESTA 115 mm 28032 je súčasťou Aku programu FESTA. class="perex">Hriadeľ: 22,2 mm
| Kategória | AKU uhlové brúsky |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| AKU program | Festa Share 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 20 |
| Hmotnosť | 1.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 87.67 dB |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Rozmery balenia | 14.0 x 14.0 x 35.0 cm |