Nákup a objednávka
Aku uhlová brúska Bosch GWS 12V-76 06019F2000
Najkompaktnejšia a najergonomickejšia uhlová brúska. Rýchly postup práce vďaka výkonnému EC motoru pre vysokú produktivitu. Všestranné použitie v celom rade materiálov a aplikácií v mieste stavby.
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU uhlové brúsky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 12V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 12 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Priemer | 76 mm |
| Hmotnosť | 0.9 kg |
| Napätie | 12 V |
| Maximálne otáčky | 19500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 76 mm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 10.0 x 33.0 cm |