Nákup a objednávka
2x Brúsny kotúč Bosch PRO Stainless Steel and Metal 76 x 4 mm 2608601705
Hrubovacie kotúče Bosch Stainless Steel and Metal výkonnostné triedy Bosch PRO sú určené pre rýchle a efektívne . minibrúskami.
Pre vysokú pevnosť a dlhú životnosť je vyrobený z kvalitných abrazívnych zŕn a vystužený sieťou zo skleného vlákna, čo zvyšuje jeho bezpečnosť pri používaní. Kotúč je navyše úplne bez obsahu železa, takže pri rezaní nerezovej ocele nehrozí vznik hrdze na obrobku. Je vhodný pre profesionálne aj domáce použitie. Rozmery kotúča: 76 x 4 x 10 mm Priemer priemer otvoru: 10 mm Špecifikácia: A 30 Q INOX BF
Obsah balenia:
| Kategória | Brúsne kotúče na kov |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 76 mm |
| Maximálne otáčky | 20100 ot/min. |
| Priemer kotúča | 76 mm |
| Počet v sadě | 2 ks |
| Vnútorný priemer | 10 mm |
| Hrúbka kotúča | 4 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 18.0 x 3.0 x 23.0 cm |