Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka FIELDMANN FZS 70101-0
Aku strunová kosačka FZS 70101-0 je súčasťou aku programu 20V od značky FIELDMANN. Tento akumulátorový model je poháňaný výkonným Li-ion akumulátorom s napätím 1x20V, ktorý spolu s elektronickou riadiacou jednotkou zaisťuje dostatočný výkon pre efektívne kosenie trávy. S šírkou záberu 23 cm a automatickou strunou s priemerom 1,6 mm si ľahko poradia s trávou pozdĺž ciest, plotov alebo múrikov.
Kosačka je vybavená teleskopickým hlavy, čo zaisťuje pohodlnú prácu a umožňuje prispôsobiť stroj výške užívateľa aj rôznym uhlom kosenia. Pre presné kosenie pozdĺž stien a ďalších prekážok je k dispozícii vodiace koliesko.
Aku strunová kosačka Fieldmann je skvelým pomocníkom na úpravy záhrady, kde ľahko zvládne pokosiť trávu pozdĺž plotov, okolo stromov aj kríkov.
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| AKU program | Fieldmann Fast Power 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 23 cm |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Napätie | 20 V |
| Priemer struny | 1,6 |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Vodiace koliesko , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Otáčky strunovej hlavy | 8000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 23 cm |
| Rozmery balenia | 32.0 x 24.0 x 110.0 cm |