Nákup a objednávka
Aku strunová sekačka VERDEMAX TR20
Aku strunová kosačka so záberom 25,4 cm, s automatickým odvíjaním struny a teleskopickou násadou 107-142 cm.
Aku strunová kosačka VERDEMAX TR20 je súčasťou Aku programu VERDEMAX.
Aku strunová sekačka VERDEMAX TR20 je součástí Aku programu VERDEMAX.
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíječka jsou súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | VERDEMAX / Informace o výrobci |
| AKU program | Verdemax 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 20 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.2 kg |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 25.4 cm |
| Rozmery balenia | 15.0 x 26.0 x 109.0 cm |