Aku snehová fréza Scheppach BC-SNB410-X-SET XL2
Aku snehová fréza Scheppach BC-SNB410-X-SET XL2 je ideálna na zimné upratovanie príjazdových ciest, dvorov aj chodníkov. Vďaka akumulátorovej prevádzke bez kábla ponúka pohodlnú manipuláciu. Fréza umožňuje nastavenie smeru odhadzovania snehu doľava, doprava alebo priamo dopredu, má 6 úrovní rýchlosti podľa hĺbky a typu snehu a ponúka pracovný záber 40 cm. Zvládne odpratať až 20 cm vysokú vrstvu čerstvého snehu a sneh odhadzuje do vzdialenosti až 6 metrov.
O vysokú účinnosť sa stará bezuhlíkový motor, ktorý prináša dlhšiu výdrž batérie, dlhú životnosť a minimálne opotrebovanie. Na bezpečné používanie je fréza vybavená bezpečnostným spínačom, pohodlné ovládanie zabezpečuje ergonomická hlavná rukoväť s mäkkým protišmykovým povrchom a prídavná rukoväť na prácu oboma rukami.
Praktická je aj integrovaná rukoväť na prenášanie, samostatne stojaca konštrukcia na jednoduchšie skladovanie a kryt batérií s magnetickým uzáverom, ktorý chráni pred snehom a vlhkosťou. Model je kompatibilný so všetkými akumulátormi a nabíjačkami radu Scheppach IXES 20V a dodáva sa v sete s dvoma batériami 4 Ah a duálnou nabíjačkou 4,5 A.
Typ motora: aku 2×20 V bezuhlíkový
Záber: 40 cm
Odhod snehu: 6 m
Výška vstupného otvoru: 20 cm
Nastavenie otáčok: 6 stupňov
Rozmery (v × š × h): 120 × 17,5 × 53 cm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka sú súčasťou balenia.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíjačky systému IXES nie sú kompatibilné so staršími 20 V systémami Scheppach!
| Kategória | Snehové frézy a kartáče |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| AKU program | Scheppach IXES 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 40 cm |
| Hmotnosť | 8.3 kg |
| Napätie | 20 V |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 1998 ot/min. |
| Rozmery balenia | 35.0 x 65.0 x 40.0 cm |