Nákup a objednávka
Aku řetězová pila VeGA 80CS14
S reťazovou akumulátorovou pílou VeGA 80CS14 získate výkonný a spoľahlivý nástroj pre rôzne záhradnícke úlohy. Táto píla je navrhnutá na rezanie dreva, trámov až po výrub stromov s primerane silným kmeňom.
Poháňa ju spoľahlivý a bezúdržbový 1200W bezuhlíkový motor, čo znamená nielen dlhú životnosť, ale aj vysoký výkon pri menšej spotrebe elektrickej energie.
Píla je vybavená systémom pre jednoduchú a rýchlu výmenu reťaze a mechanizmom pre ľahké vypnutie reťaze, čo zjednodušuje obsluhu a údržbu. Automatické mazanie reťaze prostredníctvom čerpadla zaisťuje optimálne podmienky pre rezanie a predlžuje životnosť reťaze.
Aku reťazová píla VeGA 80CS14 je súčasťou Aku programu VeGa 80V.
Aku řetězová pila VeGA 80CS14 je součástí Aku programu VeGa 80V.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíječka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| AKU program | VeGA 80V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Funkcia | Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Výkon | 1200 W |
| Napätie | 80 V |
| Rýchlosť reťaze | 17 m/s |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35 cm |
| Rozmery balenia | 50.0 x 25.0 x 26.0 cm |