Nákup a objednávka
Aku reťazová píla Makita LXT DUC353Z
Aku reťazová píla Makita LXT DUC353Z ponúka silu porovnateľnú s benzínovou pílou s objemom motora 32 cm3, poskytne dostatok výkonu pre vašu prácu predovšetkýmžiadne káble, zápach zo spaľovacieho motora ani zložitá údržba.
Reťazová píla DUC353Z je vybavená kvalitným bezuhlíkovým motorom a jednoduchou reguláciou rýchlosti reťaze pomocou elektronického vypínača. Pýši sa vysokou rýchlosťou rezu, čo je výsledok použitia dvoch akumulátorov Li-ion 18V LXT.
Pre vyššiu bezpečnosť bola táto píla vybavená vypínačom s automatickým vypnutím pri nečinnosti. Reťaz píly využíva automatické mazanie a beznástrojové napínanie. Aku reťazová píla je súčasťou aku programu Makita LXT. Rýchlosť reťaze: 0-20 m/s. š x v): 775 x 215 x 235 mm
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 20 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.2 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35 cm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 26.0 x 53.0 cm |