Nákup a objednávka
Aku reťazová píla CRAMER 48CS18
Aku reťazová píla CRAMER 48CS18 je výkonný nástroj určený na rezanie dreva v záhradách, rekreačných objektoch a podobných miestach. Tento nástroj je vhodný na prerezávanie stromov, čistenie náletových a iných menších drevín, rovnako ako na prípravu palivového dreva. pílami, ale bez ich nevýhod. Vďaka svojej konštrukcii a použitiu kvalitných materiálov je CRAMER 48CS18 odolná a spoľahlivá.
Ponúka rad funkcií pre pohodlnú a bezpečnú prácu, vrátane nízkych vibrácií, tichého chodu a nulových emisií, čo z nej robí ekologickú voľbu pre starostlivosť o vašu záhradu. Integrovaná brzda reťaze a systém spúšťania pomocou dvoch tlačidiel zvyšujú bezpečnosť užívateľa.
Aku reťazová píla CRAMER 48CS18 je súčasťou Aku programu CRAMER 48V.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku reťazová píla CRAMER 48CS18Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | CRAMER / Informace o výrobci |
| AKU program | CRAMER 48 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 3.5 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 48 V |
| Rýchlosť reťaze | 20 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.18 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 36 cm |
| Rozmery balenia | 48.0 x 24.0 x 24.0 cm |