Nákup a objednávka
Aku rázový uťahovač Milwaukee M18 FIW2F12-502X 1/2" 4933478444
Aku rázový uťahovač Milwaukee M18 FIW2F12-502 ponúka výkon s maximálnym uťahovacím momentom 339 Nm.
Systém DRIVE CONTROL sa 4 režimy umožňuje užívateľovi ľahko prepínať medzi štyrmi rôznymi nastaveniami otáčok a krútiaceho momentu, čo zaisťuje maximálnu univerzálnosť a prispôsobenie nástroja konkrétnym potrebám. Praktický dizajn dopĺňa1/2″ štvorhran s poistným krúžkom zvyšuje pohodlie a efektivitu pri práci.
Tento model využíva inovatívnu technológiu platformy FUEL™, ktorá kombinuje moderné akumulátorové technológie a redefinuje štandardy výkonu. Bezuhlíkový motorPOWERSTATE™ od spoločnosti MILWAUKEE® zaisťuje vysoký výkon a dlhú životnosť nástroja. Akumulátor REDLITHIUM™ ponúka dlhší čas chodu, vyšší výkon a odolnosť, zatiaľ čo elektronická inteligencia REDLINK PLUS™ chráni nástroj pred preťažením a optimalizuje jeho funkčnosť.
Extrémne kompaktný design s celkovou dĺžkou iba 124 mm zaručuje prístup do Flexibilný systém napájania umožňuje kompatibilitu v rámci aku programu M18™ MILWAUKEE®, čo zaisťuje maximálnu variabilitu a efektivitu pri používaní.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a rýchlonabíja.
| Kategória | Aku rázové uťahovače s batériou a nabíjačkou |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| AKU program | Milwaukee M18 |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 111 dB |
| Napätie | 18 V |
| Uťahovací moment | 339 Nm |
| Kapacita akumulátora | 5 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 2400 ot/min. |
| Frekvencia príklepu | 3500 min-1 |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 36.0 x 13.0 x 47.0 cm |