Nákup a objednávka
Aku rázový uťahovák Makita LXT DTW251RTJ
Ľahký jednorýchlostný aku rázový uťahovač s vysokým uťahovacím momentom 230 Nm a kompaktným 4-pólovým. S LED osvetlením pracovnej plochy a svietiacim čelom stroja poskytuje optimálne osvetlenie aj v najtemnejších kútoch. Elektronický vypínač a motorová brzda zaisťujú plynulú manipuláciu a okamžitú zastavenie v prípade potreby. Aku rázový uťahovač Makita je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilný s akumulátormi tohto radu. 3200 ot./min
Výhody: Obsah balenia: Akumulátory a rýchlonabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 105 dB |
| Napätie | 18 V |
| Uťahovací moment | 230 Nm |
| Kapacita akumulátora | 5 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Sila úderu | 3200 |
| Maximálne otáčky | 2100 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 30.0 x 18.0 x 40.0 cm |