Nákup a objednávka
Aku rázový uťahovák Makita LXT DTW1001RTJ
Trochrýchlostný aku rázový uťahovač Li-ion 18 V s veľmi vysokým uťahovacím momentom 1050 Nm pri hmotnosti iba 3. Spoľahlivý bezuhlíkový motor.
Špeciálna konštrukcia s gumovým tlmičom chrániacim stroj aj akumulátor proti vibráciám. LED osvetlenie pracovnej plochy. Veľký vypínač s L/P chodom. Možnosť nastavenia uťahovacieho momentu v 3 stupňoch. Aku rázový uťahovák Makita je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilný s akumulátormi tohto radu. Počet úderov naprázdno: 0-1.800/2.000 min-1
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a rýchlonabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 3.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 109 dB |
| Napätie | 18 V |
| Uťahovací moment | 1050 Nm |
| Kapacita akumulátora | 5 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Sila úderu | 2200 min-1 |
| Maximálne otáčky | 1800 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 3/4" |
| Rozmery balenia | 40.0 x 21.0 x 30.0 cm |