Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla Makita XGT UC029GZ01
Aku prerezávacia píla Makita XGT UC029GZ01 je vybavená silným bezuhlíkovým motorom a tech so zvýšenou prašnosťou a vlhkosťou. Vďaka nízkej hmotnosti a optimálnemu vyváženiu poskytuje táto píla maximálny komfort pri práci. Významným benefitom je aj automatické mazanie reťaze a beznástrojová výmena či napínanie reťaze, čo uľahčuje údržbu a zvyšuje efektivitu práce.
Bezpečnosť a pohodlie pri použití sú zaistené lišty. Aretácia vypínača prístupná z oboch strán robí tento stroj vhodným pre pravákov aj ľavákov. Aku prerezávacia píla Makita je súčasťou aku programu Makita XGT 40V a je tak kompatibilná s akumulátormi tohto radu. Rýchlosť reťaze: 8 m/s 95 x 257 mm
Výhody:
balenie:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Mini píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita XGT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Reťaz | 0,325'' |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napätie | 40 V |
| Rýchlosť reťaze | 8 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.055 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 32 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 15 cm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 10.0 x 42.0 cm |