Aku prerezávacia píla Makita LXT DUC150Z01
Mini prerezávacia píla Makita DUC150Z01 je inovatívnym nástrojom, ktorý kombinuje vysoký výkon a praktickosť v jednom kompaktnom balení. So 150 mm lištou a silným 18V akumulátorom radu LXT, je táto píla ideálna pre rýchle a efektívne prerezávanie. Je skvelou voľbou pre profesionálov i hobby užívateľov, ktorí hľadajú výkonnú, ľahkú a užívateľsky prívetivú prerezávaciu pílu pre rôzne typy práce. Pridanie automatického mazania reťaze olejom zaisťuje hladký chod a predlžuje životnosť pílovej reťaze.
Jednou z význačných vlastností tohto modelu jebeznástrojová výmena a napínanie reťaze, ktoré umožňuje rýchlu a jednoduchú údržbu bez potreby ďalšieho náradia. Táto funkcia značne zjednodušuje prácu a šetrí čas.
Makita DUC150Z01 je tiež vybavená technológiou XPT (Extreme Protection Technology), ktorá chráni stroj v náročných podmienkach, ako sú zvýšená prašnosť alebo vlhkosť. Tým je zaistená dlhšia životnosť a spoľahlivosť v rôznych pracovných prostrediach.
Bezpečnosť pri práci zvyšujeintegrovaná motorová brzda, ktorá okamžite zastaví reťaz a posuvný kryt lišty chráni užívateľov pred odletujúcimi trieskami a prachom. Navyše, aretácia vypínača je ľahko prístupná z oboch strán pílového tela, čo zaisťuje bezpečné a komfortné používanie pre ľavákov aj pravákov.
Aku prerezávacia píla Makita je súčasťou aku programu Makita LXT 18 V a je tak kompatibilná s akumulátormi tohto radu.
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Mini píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 87 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 8 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.055 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 32 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 15 cm |
| Rozmery balenia | 23.0 x 11.0 x 46.0 cm |