Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla Bosch EasyChain 18V-15-7 06008B8900
Aku prerezávacia píla Bosch EasyChain 18V-15-7 je kompaktný a vysokovýkonný odvetvovanie. Vďaka bezuhlíkovému motoru ponúka vynikajúcu dlhodobú výkonnosť a spoľahlivosť.
S hmotnosťou iba 1,3 kg a ergonomickou konštrukciouí je píla navrhnutá tak, aby zaisťovala maximálne pohodlie pri prerezaní. Bezdrôtová prevádzka umožňuje voľnosť pohybu a na jedno nabitie akumulátora (2,5 Ah) zvládne až 160 rezov, čo z nej robí ideálneho pomocníka pre prácu na záhrade.
Píla je vybavená jednoduchým systémom SDS. Je ideálny pre prechody medzi prerezávaním vetiev a ďalšími záhradníckymi projektmi.
Technológia Syneon optimalizuje výkon a predlžuje dobu chodu, čo zaisťuje efektívne a dlhodobé používanie. Vďaka systému POWER FOR ALL je píla kompatibilná s jedným akumulátorom pre celý systém náradia Home & Garden, čo prináša maximálnu flexibilitu a pohodlie. Aku prerezávacia píla Bosch EasyChain 18V-15-7 je súčasťou Aku programu Bosch Power pre všetky 18 V.
Výhody:
Obsah balenia:
1 x aku prerezávacia píla Bosch EasyChain 18V-15-7 x 1 x 1 x 1 x 1 x 1 x 1 x 1 aku prerezávacia píla Bosch EasyChain 18V-15-7 2.5AhAkumulátor a nastr.
| Kategória | Aku prerezávacie a vyvetvovacie píly s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 18 V |
| Priemer strihu | 13 cm |
| Rýchlosť reťaze | 7 m/s |
| Kapacita akumulátora | 2.5 Ah |
| Objem olejovej nádrže | 0.8 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 15 cm |
| Rozmery balenia | 25.0 x 11.0 x 41.0 cm |